所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Power Management IC Development Tools |
| RoHS | No |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| EU RoHS | RoHS Not Applicable |
| Current - Output / Channel | 25mA |
| Features | Dimmable, I²C Interface |
| Utilized IC / Part | LP3944 |
| Supplied Contents | Board, Software |
| Standard Package | 1 |
| Voltage - Input | 2.3 V ~ 5.5 V |
| Outputs and Type | 8, Non-Isolated |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| 特性 | Dimmable, I²C Interface |
| 输出和类型 | 8, Non-Isolated |
| 电压 - 输入 | 2.3 V ~ 5.5 V |
| 使用的 IC/零件 | LP3944 |
| 电流 - 输出/通道 | 25mA |
| 所含物品 | Board, Software |
咨询QQ
热线电话