所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Anti-Static Control Products |
| RoHS | Not Applicable |
| Product | Grounding Cords |
| Type | Low Profile |
| Color | Black |
| Cord Length | 15 ft |
| Description/Function | Connects a mat and two wrist straps |
| Part # Aliases | 05111176535 80000955213 |
| Resistance (Ohms) | 1M |
| Number of Conductors | 1 |
| Cord Type | Straight |
| Cord Termination | 10mm Snap Stud, #10 Ring Terminal, Banana Jack (2) |
| Standard Package | 1 |
| rohs | Not applicable / Not applicable |
| Unit Weight | 1 lb |
| CableEndType | Regular |
| CableType | Snap/RingTerminal |
| Length,Cord | 15ft. |
| Resistance | 1Megohm |
| Size,Stud | 10mm |
咨询QQ
热线电话