所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Size / Dimension | 4.13" L x 0.41" W x 1.75" H (105.0mm x 10.5mm x 44.5mm) |
| Rechargeability | No |
| Weight | 0.238 lb (107.95g) |
| Voltage - Rated | 15V |
| Termination Style | Solder Tab |
| Number of Cells | 10 |
| Battery Cell Size | AAA |
| Battery Chemistry | Alkaline |
| Standard Package | 1 |
| Structure | Side to Side, 1 Row x 10 Cells |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话