所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Size / Dimension | 2.06" L x 1.03" W x 9.84" H (52.4mm x 26.2mm x 250.0mm) |
| Rechargeability | No |
| Weight | 1.5 lbs (680.4g) |
| Voltage - Rated | 15V |
| Termination Style | Solder Tab |
| Number of Cells | 10 |
| Battery Cell Size | C |
| Battery Chemistry | Alkaline |
| Standard Package | 1 |
| Other Names | P644-L052 |
| Structure | Front to Back, 2 Rows x 5 Cells |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话