所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Size / Dimension | 5.39" L x 2.69" W x 2.42" H (136.8mm x 68.4mm x 61.5mm) |
| Rechargeability | No |
| Weight | 2.5 lbs (1.1kg) |
| Voltage - Rated | 12V |
| Termination Style | Solder Tab |
| Number of Cells | 8 |
| Battery Cell Size | D |
| Battery Chemistry | Alkaline |
| Standard Package | 1 |
| Other Names | P643-F024 |
| Structure | Side to Side, 4 Rows x 2 Cells |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话