所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Size / Dimension | 3.43" L x 0.57" W x 1.99" H (87.0mm x 14.5mm x 50.5mm) |
| Rechargeability | No |
| Weight | 0.3 lb (136.08g) |
| Voltage - Rated | 9V |
| Termination Style | Solder Tab |
| Number of Cells | 6 |
| Battery Cell Size | AA |
| Battery Chemistry | Alkaline |
| Standard Package | 1 |
| Other Names | P646-F061 |
| Structure | Side to Side, 1 Row x 6 Cells |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话