所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Material - Housing & Prism | Polyamide (PA) |
| Mounting Type | Free Hanging |
| Voltage Rating | 200V |
| Operating Temperature | -20°C ~ 90°C |
| Standard Package | 50 |
| Output Configuration | SPST-NO, 500mA |
| Type | Liquid |
| Operating Supply Voltage | 180 VDC |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Connection Method | Wire |
| Product Category | Liquid Level Sensors |
| Current Rating | 1.25 A |
| Mounting | M8 Mounting Thread |
| Output Type | Analog |
| Minimum Operating Temperature | - 5 C |
| Series | LS01 |
| Maximum Operating Temperature | + 80 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 材料 - 壳体和棱柱 | Polyamide (PA) |
| 系列 | LS01 |
| 输出配置 | SPST-NO, 500mA |
| 操作温度 | -20°C ~ 90°C |
| 装配类型 | Free Hanging |
| 类型 | Liquid |
| 额定电压 | 200V |
咨询QQ
热线电话