所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Output Current | :1A |
| Sensor Body Material | :PP (Polypropylene) |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Body Material | :PP (Polypropylene) |
| Case Material | :Polypropylene |
| Colour | :Black |
| Contact Configuration | :1 Form A |
| Contact Current AC Max | :500mA |
| Contact Resistance | :150mohm |
| Contact Voltage AC Max | :200V |
| External Diameter | :24mm |
| External Length / Height | :80mm |
| Float Diameter | :24mm |
| Lead Length | :500mm |
| Material | :Polypropylene |
| Operating Temperature Max | :90°C |
| Operating Temperature Min | :-20°C |
| Power Rating | :10W |
| Sensor Output1 | :SPST-NO / SPST-NC |
| Series | :LS |
| Switching Current DC Max | :0.5A |
| Switching Voltage AC / DC Max | :200VDC |
| Thread Size | :M16 x 1.5 |
| Weight (kg) | 0.0218 |
| Tariff No. | 85365080 |
| Switching capacity | 10W |
| Features | sensor for horizontal mounting |
| Multiplicity | 1 |
| Operating temperature | -20...90°C |
| spg | 25 |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Connection | lead 0,5m |
| Dimensions | see |
| Output configuration | SPST |
| Max operating voltage | 200V AC |
| Collective package [pcs] | 25 |
| Sensor type | liquid level sensor |
| Operating current max | 500mA |
咨询QQ
热线电话