所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Supplier Package | LGA |
| Standard Package Name | LGA |
| Typical Angular Rate Noise Density | 0.03 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Maximum Operating Supply Current | No |
| Mounting | Surface Mount |
| Typical Angular Velocity | ±2000 |
| Packaging | 2.5|3.3 |
| Package Height | 1(Max) |
| Package Width | 5.5 |
| PCB | 28 |
| Package Length | 3 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Technology | MEMS |
| Pin Count | 28 |
| Lead Shape | No Lead |
| Acceleration | 3 axis |
| Matchcode | LSM330D |
| Footprint | 16.5mm² |
| Temperature | no |
| Package | LGA-28L |
| Unit Pack | 1 |
| Standard Leadtime | 18 weeks |
| MOQ | 1 |
| Vcc(max) | 3.6V |
| DOF | 6 |
| Top(max) | 85°C |
| Vcc(min) | 2.4V |
| Pressure | no |
| Top(min) | -40°C |
| Gyro | 3 axis |
| Interface | Digital |
| Automotive | NO |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Magnetometer | no |
咨询QQ
热线电话