所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| I.D. Supplied - Metric | :12.7mm |
| I.D. Supplied - Imperial | :0.499" |
| I.D. Recovered Max - Metric | :6.4mm |
| I.D. Recovered Max - Imperial | :0.251" |
| Shrink Tubing / Boot Material | :PO (Polyolefin) |
| Shrink Tubing / Boot Colour | :Black |
| Total Length - Metric | :6m |
| Total Length - Imperial | :19.69ft |
| Accessory Type | :Heat Shrink |
| Body Material | :PO (Polyolefin) |
| Cable Diameter Max | :12.7mm |
| Cable Diameter Min | :6.4mm |
| Colour | :Black |
| Fully Shrunk Diameter | :6.4mm |
| I.D. Max Recovered | :6.4mm |
| I.D. Supplied | :12.7mm |
| Internal Diameter | :12.7mm |
| Length (Imperial) | :19.69ft |
| Material | :Polyolefin |
| Reel Length (Imperial) | :19ft |
| Reel Length (Metric) | :6m |
| Series | :LSTT |
| Shrink Temperature | :65°C |
| Shrink Type | :Heat |
| Unshrunk Diameter | :12.7mm |
| Weight (kg) | 0.18 |
| Tariff No. | 85469090 |
咨询QQ
热线电话