所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Peak Pulse Current | 400 A |
| DC Breakover Voltage (Nominal) | 350 V |
| Number of Electrodes | 2 |
| Series | LT |
| Termination Style | Axial |
| Failsafe Protection Y/N | N |
| Packaging | Bulk |
| Dimensions | 8 mm D x 6 mm L |
| Mounting Style | Through Hole |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Technology | Switching Gas Discharge Tube |
| Life | Obsolete |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Poles | 2 |
| Voltage - DC Spark Over (Nom) | 350V |
| Standard Package | 1,000 |
| Package/Case | Axial Cylinder |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话