所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Elements | 2 |
| Propagation Delay (Max) | 15µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Quiescent (Max) | 5.7µA |
| Output Type | CMOS, TTL |
| Packaging | Tube |
| Voltage - Input Offset (Max) | 10mV @ 5V |
| Current - Output (Typ) | 0.02mA @ 5V |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2 V ~ 11 V, ±1 V ~ 5.5 V |
| Standard Package | 100 |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 80dB CMRR, 80dB PSRR |
| Type | General Purpose |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
咨询QQ
热线电话