所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 24VCT |
| Operating Temperature | -20 to 80 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Supplier Package | VCT |
| EU RoHS | Compliant |
| Package Height | 0.8 |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 3.5 |
| PCB | 24 |
| Package Length | 3.5 |
| Pin Count | 24 |
| Packaging | Reel |
| Maximum Operating Temperature | + 80 C |
| Output Type | Bi-CMOS LSI |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature | - 20 C |
| Package / Case | VCT-24 |
| Supply Voltage - Min | 2 V |
| Type | Clock Drivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Series | LV5609LP |
| Brand | ON Semiconductor |
咨询QQ
热线电话