所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Maximum Power Dissipation | 0.67 W |
| Maximum Operating Temperature | + 80 C |
| Output Type | Bi-CMOS LSI |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature | - 20 C |
| Package / Case | SSOP-20 |
| Supply Voltage - Min | 2 V |
| Type | Clock Drivers |
| Ratio - Input:Output | 6:4 |
| Main Purpose | CCD |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Standard Package | 70 |
| Supplier Device Package | 20-SSOP |
| Packaging | Tube |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 5.5 V |
| Output | Clock |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| PLL | No |
| Input | Clock |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Number of Outputs | 2 |
| Factory Pack Quantity | 70 |
| Series | LV5609V |
| Brand | ON Semiconductor |
| Pd - Power Dissipation | 0.67 W |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话