所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Voltage - Forward (Vf) Typ | 3.8V |
| Luminous Flux @ Current - Test | 2.3 lm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Lens Style/Size | Round with Domed Top, 2.6mm |
| Color | Green |
| Viewing Angle | 20° |
| Wavelength - Dominant | 503nm |
| Size / Dimension | 3.50mm L x 2.80mm W |
| Millicandela Rating | 3920mcd |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Wavelength - Peak | 501nm |
| Standard Package | 2,000 |
| Current - Test | 30mA |
| Height | 3.50mm |
| Lens Type | Clear |
| Package/Case | 4-PLCC |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 475-2778-6 |
| Package / Case | 4-PLCC |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.8V |
咨询QQ
热线电话