所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Latching Wire Clip |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Mounting & Accessories |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Material | Nylon |
| Color | Natural |
| Mounting Method | Adhesive Backed |
| Height | 0.39 in |
| Length | 0.85 in |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Width | 0.61 in |
| Subcategory | Cable Clamps and Clips |
| Lead Time | 14 Days |
| Mounting Type | Adhesive |
| Opening Size | 0.85" L x 0.61" W x 0.39" H (21.6mm x 15.5mm x 9.9mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 6.560000 oz |
| Application | Forindooruse |
| ProtectionClass | Clip,Wire |
| Quantity | 100 |
| SpecialFeatures | AdhesiveBacked |
咨询QQ
热线电话