所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Latching Wire Clip |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Mounting & Accessories |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Material | Nylon |
| Mounting Method | Adhesive |
| Height | 9.91 mm |
| Length | 21.59 mm |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Width | 15.49 mm |
| Style | Latching Wire Clip |
| EU RoHS | Compliant |
| Color | Gray |
| Product Length | 21.6 |
| Product Height | 9.9 |
| Product Depth | 15.5 |
| Body Material | Nylon 6.6 |
| Subcategory | Cable Clamps and Clips |
| Lead Time | 14 Days |
| Unit Weight | 8.000001 oz |
| Series | * |
| Other Names | 07498327228 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话