所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Latching Wire Clip |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Cable Mounting & Accessories |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Material | Nylon |
| Color | Natural |
| Mounting Method | Adhesive Backed |
| Height | 0.41 in |
| Length | 0.85 in |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Width | 0.51 in |
| Style | Latching Wire Clip |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Length | 21.6 |
| Product Height | 22.9 |
| Product Depth | 12.8 |
| Body Material | Nylon 6/6 |
| Subcategory | Cable Clamps and Clips |
| Lead Time | 14 Days |
| Mounting Type | Arrowhead, Winged |
| Opening Size | 0.85" L x 0.51" W x 0.41" H (21.6mm x 12.8mm x 10.4mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 6.800000 oz |
| Weight (kg) | 0.0001 |
| Tariff No. | 39174000 |
| Application | Forindooruse |
| ProtectionClass | Clip,Wire |
| Quantity | 100 |
| SpecialFeatures | PushBarbMount |
咨询QQ
热线电话