所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Configuration | 128 x 128 |
| Package / Case | FPBGA-208 |
| Data Rate | 21 Gbps |
| Input Level | Bus LVDS, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL |
| Output Level | Bus LVDS, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL |
| Maximum Operating Temperature | + 90 C |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Product | Digital Crosspoint |
| Packaging | Tray |
| Maximum Dual Supply Voltage | 3.6 V |
| Minimum Dual Supply Voltage | 3 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Number of Arrays | 1 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Factory Pack Quantity | 450 |
| Supply Type | Triple |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 90 |
| Supplier Device Package | 208-FPBGA (17x17) |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Number of I /O | 128 |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Series | LX128EV-32F |
| Differential Data Transmission | Yes |
| Mounting | Surface Mount |
| Dual Supply Voltage (Typ) | 3.3 V |
| Cascading Capability | No |
| On-Chip MUX/DEMUX | No |
| Programmable | Yes |
| On-Chip Buffers | Yes |
| Power Supply Requirement | Triple |
| On-Chip Decoder | No |
| Dual Supply Voltage (Min) | 3 V |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | Not Required V |
| Dual Supply Voltage (Max) | 3.6 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | Not Required V |
| Operating Supply Voltage (Max) | Not Required V |
| Package Type | FBGA |
| Pin Count | 208 |
| Operating Temperature (Max) | 90C |
| Operating Temperature (Min) | 0C |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Standard Pack Qty | 90 |
| Input Type | Bus LVDS, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL |
| Brand | Lattice |
| Output Type | Bus LVDS, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL |
| Height | 1.2 mm |
| Length | 17 mm |
咨询QQ
热线电话