所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Configuration | 128 x 128 |
| Package / Case | FPBGA-208 |
| Data Rate | 21 Gbps |
| Input Level | Bus LVDS, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL |
| Output Level | Bus LVDS, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL |
| Maximum Operating Temperature | + 90 C |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Product | Digital Crosspoint |
| Packaging | Tray |
| Maximum Dual Supply Voltage | 3.6 V |
| Minimum Dual Supply Voltage | 3 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Number of Arrays | 1 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Factory Pack Quantity | 450 |
| Supply Type | Triple |
| Function | Crosspoint Switch |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 208-FPBGA (17x17) |
| Standard Package | 90 |
| Package/Case | 208-BGA |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | LX128EV-5FN |
| Standard Pack Qty | 90 |
| Brand | Lattice |
| Output Type | Bus LVDS, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL |
| Height | 1.2 mm |
| Length | 17 mm |
| Input Type | Bus LVDS, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL |
咨询QQ
热线电话