所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Analog & Digital Crosspoint ICs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Configuration | 64 x 64 |
| Package / Case | FPBGA-100 |
| Data Rate | 11 Gbps |
| Input Level | Bus LVDS, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL |
| Output Level | Bus LVDS, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL |
| Maximum Operating Temperature | + 90 C |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Product | Digital Crosspoint |
| Packaging | Tray |
| Maximum Dual Supply Voltage | 3.6 V |
| Minimum Dual Supply Voltage | 3 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Number of Arrays | 1 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Factory Pack Quantity | 880 |
| Supply Type | Triple |
| Life | Obsolete |
| Function | Crosspoint Switch |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 100-FPBGA (11x11) |
| Standard Package | 176 |
| Package/Case | 100-LBGA |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话