所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Analog & Digital Crosspoint ICs |
| RoHS | No |
| Configuration | 64 x 64 |
| Package / Case | FPBGA-100 |
| Data Rate | 11 Gbps |
| Input Level | Bus LVDS, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL |
| Output Level | Bus LVDS, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL |
| Maximum Operating Temperature | + 105 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Product | Digital Crosspoint |
| Packaging | Tray |
| Maximum Dual Supply Voltage | 3.6 V |
| Minimum Dual Supply Voltage | 3 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Number of Arrays | 1 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Factory Pack Quantity | 880 |
| Supply Type | Triple |
| Life | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 176 |
| Supplier Device Package | 100-FPBGA (11x11) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Number of I /O | 64 |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Differential Data Transmission | Yes |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Dual Supply Voltage (Typ) | 3.3 V |
| Cascading Capability | No |
| On-Chip MUX/DEMUX | No |
| Programmable | Yes |
| On-Chip Buffers | Yes |
| Power Supply Requirement | Triple |
| On-Chip Decoder | No |
| Dual Supply Voltage (Min) | 3 V |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | Not Required V |
| Dual Supply Voltage (Max) | 3.6 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | Not Required V |
| Operating Supply Voltage (Max) | Not Required V |
| Package Type | FBGA |
| Pin Count | 100 |
咨询QQ
热线电话