所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product | Fork Terminals |
| Part # Aliases | 05112858862 80611465081 |
| Unit Weight | 3.190 lbs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product Range | :3M - Scotchlok Series |
| Stud Size - Imperial | :0.145" |
| Stud Size - Metric | :3.68mm |
| Wire Size AWG Min | :12AWG |
| Wire Size AWG Max | :10AWG |
| Insulator Material | :Uninsulated |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85369010 |
咨询QQ
热线电话