所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Stud/Tab Size | 6 Stud |
| Length - Overall | 0.730" (18.54mm) |
| Features | Brazed Seam |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Width - Outer Edges | 0.320" (8.13mm) |
| Contact Finish | Tin |
| Packaging | Bulk |
| Length - Ring Center to Termination | 0.290" (7.37mm) |
| Standard Package | 1 |
| Insulation | Non-Insulated |
| Termination | Crimp |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Material | Copper, ETP |
咨询QQ
热线电话