所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.010" (0.25mm) |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.073" (1.85mm) |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Cable Type | Hook Up, Shielded |
| Conductor Strand | 7/36 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Length | 100' (30.5m) |
| Voltage | 600V |
| Standard Package | 1 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Jacket Color | White |
咨询QQ
热线电话