所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.130" (3.30mm) |
| Standard Package | 1 |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Number of Conductors | 2 |
| Conductor Strand | 7/28 |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Length | 1000' (304.8m) |
| Color | Slate |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 75°C |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.015" (0.39mm) |
| Voltage | 300V |
咨询QQ
热线电话