所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Multi-Conductor Cables |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Conductors | 2 |
| Wire Gauge - AWG | 22 |
| Shielding | Unshielded |
| Length | 500 ft |
| Voltage Rating | 300 V |
| Jacket Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Insulation Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Conductor Material | Copper |
| Jacket Color | Gray |
| Packaging | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.130" (3.30mm) |
| Standard Package | 1 |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Conductor Strand | 7/28 |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Color | Slate |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 75°C |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.015" (0.39mm) |
| Voltage | 300V |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话