所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Digital Panel Meters |
| RoHS | No |
| Equipment Type | DC Voltmeters |
| Display Type | LCD, 4.5 Digit, Red |
| Operating Supply Voltage | 85 VAC to 250 VAC |
| Operating Supply Current | 4 A |
| Input Voltage | 20 VDC |
| Series | M245 |
| Case Height | 72 mm |
| Case Length | 60 mm |
| Case Width | 72 mm |
| Description/Function | Mini-Max 3/64 DIN indicator |
| Dimensions | 60 mm L x 72 mm W x 72 mm H |
| Mounting Style | Panel |
| Termination Style | Screw |
咨询QQ
热线电话