所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Life | New At Mouser |
| Description/Function | High display with Optional Negative Image |
| Display Type | LCD, 4.5 Digit, Red |
| Dimensions | 72 mm L x 60 mm W x 24 mm H |
| Input Current | 2 A |
| Series | M24510450 |
| Mounting Style | Panel |
| Case Length | 72 mm |
| Equipment Type | AC Ammeters |
| Case Height | 24 mm |
| Case Width | 60 mm |
| Input Voltage | 85 VAC to 250 VAC |
咨询QQ
热线电话