所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Format - Memory | FLASH |
| Standard Package | 1,500 |
| Supplier Device Package | 48-TSOP (12x20) |
| Memory Type | FLASH - NOR |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Memory Size | 16M (1M x 16) |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) |
| Interface | Parallel |
| Speed | 70ns |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话