所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Ratings | UL Style 1108 |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.020" (0.51mm) |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.122" (3.10mm) |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Cable Type | Hook Up, Shielded |
| Conductor Strand | 10/30 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Length | 500' (152.44m) |
| Voltage | 300V |
| Standard Package | 1 |
| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Jacket Color | Slate |
咨询QQ
热线电话