所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Case Style | Metal |
| Capacitance Value | 10 uF |
| Voltage | 20 Vdc |
| Tolerance | 10 % |
| Equivalent Series Resistance | 2.9 Ohm |
| Product Length | 12.04 mm |
| Minimum Operating Temperature | -55 °C |
| Termination Style | Axial |
| Maximum Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | MIL-PRF-39003/01 |
| Product Diameter | 4.7 mm |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Standard Package | Bulk |
| Failure Rate | M |
| Polarity | Polar |
| Product Length | 12.04 |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Leakage Current | 1 |
| Equivalent Series Resistance Type | Standard |
| Length w/weld | 15.49 |
| Mounting | Through Hole |
| Dissipation Factor | 6 |
| Packaging | Bulk |
| Seal | Hermetic |
| Insulation | Sleeved |
| Equivalent Series Resistance | 2.9 |
| Product Diameter | 4.7 |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话