所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Case Style | Metal |
| Capacitance Value | 10 uF |
| Voltage | 50 Vdc |
| Tolerance | 10 % |
| Product Length | 17.42 mm |
| Minimum Operating Temperature | -55 °C |
| Maximum Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | MIL-PRF-39003/01 |
| Product Diameter | 7.34 mm |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Standard Package | Bulk |
| Other Names | M39003/01-2854/98-ND |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话