所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Memory Type | EEPROM |
| Number of Macrocells | 128 |
| Maximum Operating Frequency | 125 MHz, 167 MHz |
| Delay Time | 7.5 ns |
| Number of Programmable I/Os | 68 |
| Operating Supply Voltage | 4.75 V to 5.25 V |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | PQFP-100 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Number of Product Terms per Macro | 32 |
| Packaging | Tray |
| Factory Pack Quantity | 330 |
| Supply Voltage - Max | 5.25 V |
| Supply Voltage - Min | 4.75 V |
| Life | Obsolete |
| Delay Time tpd(1) Max | 7.5ns |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 100-PQFP (14x20) |
| Voltage Supply - Internal | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Number of I /O | 68 |
| Programmable Type | In System Programmable |
| Standard Package | 66 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Package/Case | 100-BQFP |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Frequency | 125/167 MHz |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | 0C to 70C |
| Package Type | PQFP |
| Pin Count | 100 |
| Number of Usable Gates | 5000 |
| Operating Temperature (Max) | 70C |
| Operating Temperature (Min) | 0C |
| Propagation Delay Time | 7.5 ns |
| Family Name | MACH 5 |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| # Macrocells | 128 |
| Programmable | Yes |
| # I/Os (Max) | 68 |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 5 V |
| In System Programmable | Yes |
| Operating Supply Voltage (Min) | 4.75 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.25 V |
咨询QQ
热线电话