所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Function | Tri-State (Output Enable) |
| Size / Dimension | 0.295" L x 0.200" W (7.50mm x 5.08mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.104" (2.64mm) |
| Frequency Stability | ±120ppm |
| Current - Supply (Max) | 120mA |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Standard Package | 500 |
| Output | LVPECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Type | VCSO (SAW) |
| Package/Case | 6-SMD, No Lead (DFN, LCC) |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead (DFN, LCC) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话