所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 6SMT |
| Output Frequency | 622.08|625 MHz |
| Output Level | LVPECL |
| Frequency Stability | ±50 ppm |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Type | Voltage Controlled SAW Oscillator (VCSO) |
| Tuning Voltage | 0 to 3.3 V |
| Standard Package | Bulk |
| Frequency - Output 2 | 625MHz |
| Size / Dimension | 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) |
| Frequency - Output 1 | 622.08MHz |
| Height | 0.104" (2.64mm) |
| Packaging | Tube |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Output | LVPECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package/Case | 6-SMD, No Lead (DFN, LCC) |
| Current - Supply (Max) | 125mA |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| RoHS | No |
咨询QQ
热线电话