所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 4WLP |
| Family | MAX2688 |
| Manufacturer Type | Low Noise Amplifier |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Maximum Gain | 15.4(Typ)@1575.42MHz dB |
| Maximum Input Return Loss | 8.5(Typ)@1575.42MHz dB |
| Maximum Output Return Loss | 15(Typ)@1575.42MHz dB |
| Maximum Operating Frequency | 1575.42(Typ) MHz |
| Maximum Power Dissipation | 776 mW |
| Maximum Reverse Isolation | 40(Typ)@1575.42MHz dB |
| Maximum Supply Current | 4.1(Typ)@2.85V mA |
| Power Supply Type | Single |
| Typical Noise Figure | 0.8@1575.42MHz dB |
| Typical Single Supply Voltage | 2.85 V |
| Maximum Operating Temperature | 85 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Lead Finish | Tin/Silver/Copper |
| Standard Package | Cut Tape |
咨询QQ
热线电话