所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 5SC-70 |
| Type | Analog Switch |
| Maximum On Resistance | 20@2.7V Ohm |
| Maximum Turn-Off Time | 50@3.6V ns |
| Maximum Turn-On Time | 45@3.6V ns |
| Switch Architecture | SPST |
| Chip Enable Signals | Yes |
| Configuration | Single SPST |
| Minimum Single Supply Voltage | 2 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 5.5 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
咨询QQ
热线电话