所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 6SOT-23 |
| Type | Analog Switch |
| Maximum On Resistance | 8@2.7V Ohm |
| Maximum Turn-Off Time | 7.5@3.3V ns |
| Maximum Turn-On Time | 20@3.3V ns |
| Switch Architecture | SPDT |
| Chip Enable Signals | Yes |
| Configuration | Single SPDT |
| Minimum Single Supply Voltage | 1.8 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 5.5 V |
| Standard Package | Bulk |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Dimensions | 2.9 x 1.63 x 1.1mm |
| Height | 1.1mm |
| Input Signal Type | Single Ended |
| Length | 2.9mm |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Maximum Power Dissipation | 696 mW |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Output Signal Type | Differential |
| Package Type | SOT-23 |
| Pin Count | 6 |
| Power Supply Type | Single |
| Switch Type | Analogue |
| Typical Single Supply Voltage | 3 V, 5 V |
| Width | 1.63mm |
| rohs | Compliant |
| Analogue Switch Type | :SPDT |
| No. of Channels | :1 |
| On State Resistance Max | :4ohm |
| Supply Voltage Range | :1.8V to 5.5V |
| Analogue Switch Case Style | :SOT-23 |
| No. of Pins | :6 |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Base Number | :4644 |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Turn Off Time | :3ns |
| Turn On Time | :11ns |
| Weight (kg) | 0.000033 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话