所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SOIC N |
| Number of Supervisors | 1 |
| Minimum Reset Threshold Voltage | 2.85 V |
| Maximum Reset Active Time | 200(Typ) ms |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Watchdog Timer | No |
| Power Fail Detection | Yes |
| Maximum Supply Current | 135(Typ) uA |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Output Driver | Active High/Active Low/Push-Pull |
| Maximum Power Dissipation | 470.6 mW |
| Monitored Voltage | 2.93 V |
| Maximum Reset Threshold Voltage | 3 V |
| Standard Package | Cut Tape |
咨询QQ
热线电话