所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 5SOT-23 |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Output Type | Push-Pull |
| Rail to Rail | Rail to Rail Input/Output |
| Mounting | Surface Mount |
| Minimum Single Supply Voltage | 2.5 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 5.5 V |
| Minimum Dual Supply Voltage | ±1.25 V |
| Maximum Dual Supply Voltage | ±2.75 V |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Bulk |
| Dimensions | 2.9 x 1.63 x 1.1mm |
| Height | 1.1mm |
| Length | 2.9mm |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package Type | SOT-23 |
| Pin Count | 5 |
| Power Supply Type | Dual, Single |
| Typical CMRR | 80dB |
| Typical PSRR | 80dB |
| Typical Single Supply Voltage | 3 V, 5 V |
| Width | 1.63mm |
| rohs | Compliant |
| 比较器类型 | 通用 |
| 最高工作温度 | +85°C |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 高度 | 1.1mm |
| 电源类型 | 双,单 |
| 最低工作温度 | -40°C |
| 典型单电源电压 | 3 V 5 V |
| 宽度 | 1.63mm |
| 封装类型 | SOT-23 |
| 典型CMRR | 80dB |
| 引脚数目 | 5 |
| 长度 | 2.9mm |
| 典型PSRR | 80dB |
| 每片芯片通道数目 | 1 |
| 输出类型 | 推挽式 |
| 尺寸 | 2.9 x 1.63 x 1.1mm |
咨询QQ
热线电话