所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Display Type Compatible With | LCD Display |
| External Dimensions | 34.5 x 64.5mm |
| External Height | 34.5mm |
| External Width | 64.5mm |
| Viewing Area Dimensions | 17.8 x 46.7mm |
| Viewing Area Height | 17.8mm |
| Viewing Area Width | 46.7mm |
| Accessory Type | :Bezel |
| For Use With | :OEM22/24L |
| External Length / Height | :35mm |
| Weight (kg) | 0.1 |
| Tariff No. | 85312020 |
咨询QQ
热线电话