所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 32QFN EP |
| Logic Family | ECL |
| Family | MC100EP446 |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Number of Element Inputs | 4 |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Operating Supply Voltage | -3.3|-5|3.3|5 V |
| Pin Count | 32 |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Function | Parallel/Serial Converter |
| Standard Package Name | QFN |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Packaging | Rail |
| Supplier Package | QFN EP |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Lead Shape | No Lead |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Applications | Data Management |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 5.5 V |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Interface | Differential |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product Category | Serial to Parallel Logic Converters |
| Factory Pack Quantity | 74 |
| Supply Voltage - Max | - 5.5 V, + 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Supply Voltage - Min | - 3 V, + 3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Type | QFN EP |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Rad Hardened | No |
| 供应商器件封装 | 32-QFN (5x5) |
| 电压 - 电源 | 3 V ~ 5.5 V |
| 接口 | Differential |
| 封装/外壳 | 32-VFQFN Exposed Pad |
| 应用 | Data Management |
| 装配类型 | Surface Mount |
| 复位类型 | 同步 |
| 逻辑系列 | CMOS, ECL, TTL |
| 工作模式 | 并行至串行 |
| 逻辑功能 | 并行到串行转换 |
| 最高工作温度 | +85 °C |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 引脚数目 | 32 |
| 高度 | 0.95mm |
| 元件数目 | 4 |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 最小工作电源电压 | 3 V |
| 方向类型 | 单向 |
| 长度 | 5mm |
| 宽度 | 5mm |
| 封装类型 | QFN |
| 阶段数目 | 8 |
| 最大工作电源电压 | 5.5 V |
| Board Level Components | Y |
| 尺寸 | 5 x 5 x 0.95mm |
| 触发类型 | 下降沿 |
| Series | MC100EP446 |
| Brand | ON Semiconductor |
| Height | 0.88 mm |
咨询QQ
热线电话