所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 32QFN EP |
| Logic Family | ECL |
| Family | MC100EP446 |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Number of Element Inputs | 4 |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Operating Supply Voltage | -3.3|-5|3.3|5 V |
| Pin Count | 32 |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Function | Parallel/Serial Converter |
| Standard Package Name | QFN |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Supplier Package | QFN EP |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Lead Shape | No Lead |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Applications | Data Management |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 5.5 V |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Interface | Differential |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product Category | Serial to Parallel Logic Converters |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Supply Voltage - Max | - 5.5 V, + 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Supply Voltage - Min | - 3 V, + 3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话