所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SOIC N |
| Translation | CML/LVDS/LVPECL to LVCMOS/LVTTL |
| Logic Function | Translator |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Logic Family | ECL |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Absolute Propagation Delay Time | 2.95 |
| Mounting | Surface Mount |
| Fabrication Technology | ECL |
| Package Width | 4(Max) |
| PCB | 8 |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| EU RoHS | Compliant |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | SOIC N |
| Standard Package Name | SOIC |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum High Level Output Current | -3 |
| Package Length | 5(Max) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3 |
| Pin Count | 8 |
| Package Height | 1.5(Max) |
| Maximum Low Level Output Current | 24 |
| Packaging | Rail |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Number of Bits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | Yes/No |
| Number of Outputs/Channel | 1 |
| Output Type | LVTTL, LVCMOS |
| Supplier Device Package | 8-SOIC N |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels | 1 |
| Input Type | CML, LVDS, LVPECL |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Propagation Delay (Max) | 1.8ns |
| Other Names | MC100EPT21DGOS |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 98 |
| Product Category | Translation - Voltage Levels |
| Type | CML/LVDS/LVPECL to LVCMOS/LVTTL |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Propagation Delay Time | 2.25 ns |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SOIC-8 |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min | 3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Technology | ECL |
| Logical Function | Translator |
| Package Type | SOIC N |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Abs. Propagation Delay Time | 2.95 ns |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 3 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.6 V |
| High Level Output Current | -3 mA |
| Low Level Output Current | 24 mA |
咨询QQ
热线电话