所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8DFN EP |
| Translation | CML/LVDS/LVPECL to LVCMOS/LVTTL |
| Logic Function | Translator |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Logic Family | ECL |
| Standard Package | Cut Tape |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Maximum Low Level Output Current | 24 mA |
| Maximum High Level Output Current | -3 mA |
| Maximum Propagation Delay Time @ Maximum CL | 2.25@3V to 3.6V ns |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| Standard Package Name | DFN |
| Absolute Propagation Delay Time | 2.95 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Fabrication Technology | ECL |
| Maximum Low Level Output Current | 24 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum High Level Output Current | -3 |
| Supplier Package | DFN EP |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3 |
| Pin Count | 8 |
| Lead Shape | No Lead |
| Number of Bits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | Yes/No |
| Number of Outputs/Channel | 1 |
| Output Type | LVTTL, LVCMOS |
| Supplier Device Package | 8-DFN (2x2) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels | 1 |
| Input Type | CML, LVDS, LVPECL |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Propagation Delay (Max) | 1.8ns |
| Package/Case | 8-VFDFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | MC100EPT21MNR4GOSCT |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Type | CML/LVDS/LVPECL to LVCMOS/LVTTL |
| Product Category | Translation - Voltage Levels |
| Supply Current | 21 mA |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Propagation Delay Time | 2.25 ns |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | DFN-8, 2 x 2 |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min | 3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 逻辑功能 | Translator |
| 输入类型 | CML, LVDS, LVPECL |
| 系列 | 100EPT |
| 供应商器件封装 | 8-DFN (2x2) |
| 输出/通道数 | 1 |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 3 V ~ 3.6 V |
| 封装/外壳 | 8-VFDFN Exposed Pad |
| 传播延迟(最大值) | 1.8ns |
| 装配类型 | Surface Mount |
| 输出类型 | LVTTL, LVCMOS |
| 差分 - 输入/输出 | Yes/No |
| 位数 | 1 |
| Operating Supply Current | 21 mA |
| Series | MC100EPT21 |
| Brand | ON Semiconductor |
| Logic Type | Translator |
咨询QQ
热线电话