所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20TSSOP |
| Family | MC10EP139 |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Product Category | Clock Generators & Support Products |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Clock Generators |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | TSSOP-20 |
| Packaging | Tube |
| Life | Obsolete |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Input | CML, NECL, PECL |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Frequency - Max | 1GHz |
| Voltage - Supply | ±3 V ~ 5.5 V |
| Output | ECL |
| PLL | No |
| Number of Circuits | 1 |
| Other Names | MC10EP139DTOS |
| Package/Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话