所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20TSSOP |
| Family | MC10EP139 |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Supplier Package | TSSOP |
| Standard Package Name | TSSOP |
| EU RoHS | Compliant |
| Package Height | 1.05(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 4.5(Max) |
| PCB | 20 |
| Package Length | 6.6(Max) |
| Pin Count | 20 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Type | Clock Generator |
| Input | CML, NECL, PECL |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Packaging | Tube |
| Frequency - Max | 1GHz |
| Voltage - Supply | ±3 V ~ 5.5 V |
| Output | ECL |
| PLL | No |
| Number of Circuits | 1 |
| Other Names | MC10EP139DTGOS |
| Package/Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 75 |
| Product Category | Clock Generators & Support Products |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | TSSOP-20 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 输出 | ECL |
| 系列 | 10EP |
| 供应商器件封装 | 20-TSSOP |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | ±3 V ~ 5.5 V |
| 装配类型 | Surface Mount |
| 分频器/倍频器 | Yes/No |
| 频率 - 最大值 | 1GHz |
| 封装/外壳 | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| 类型 | Clock Generator |
| 比率 - 输入/输出 | 1:4 |
| 差分 - 输入/输出 | Yes/Yes |
| 输入 | CML, NECL, PECL |
| 最高工作温度 | +85 °C |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 引脚数目 | 20 |
| 高度 | 1.05mm |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 最小工作电源电压 | 3 V |
| 最高频率 | 1GHz |
| 宽度 | 4.5mm |
| 封装类型 | TSSOP |
| 最大工作电源电压 | 5.5 V |
| 长度 | 6.6mm |
| 尺寸 | 6.6 x 4.5 x 1.05mm |
| Series | MC10EP139 |
| Brand | ON Semiconductor |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
咨询QQ
热线电话