所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Type | Clock Generator |
| Input | CML, NECL, PECL |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Max | 1GHz |
| Voltage - Supply | ±3 V ~ 5.5 V |
| Standard Package | 1,000 |
| Output | ECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| PLL | No |
| Number of Circuits | 1 |
| Other Names | MC10EP139DWR2OSTR |
| Package/Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话