所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Translation - Voltage Levels |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | PECL to TTL |
| Propagation Delay Time | 6.27 ns |
| Supply Voltage - Max | 5.25 V |
| Supply Voltage - Min | 4.75 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | PLCC-30 |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Absolute Propagation Delay Time | 7 |
| Mounting | Surface Mount |
| Fabrication Technology | ECL |
| Logic Family | ECL |
| Package Width | 11.58(Max) |
| PCB | 28 |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 |
| EU RoHS | Compliant |
| Translation | PECL to TTL |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Supplier Package | PLCC |
| Standard Package Name | PLCC |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum High Level Output Current | -15 |
| Package Length | 11.58(Max) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.75 |
| Pin Count | 28 |
| Package Height | 3.69(Min) |
| Logic Function | Latched Translator |
| Maximum Low Level Output Current | 24 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.25 |
| Lead Shape | J-Lead |
| Ratio - Input:Output | 1:9 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Input | PECL |
| Supplier Device Package | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Frequency - Max | 65MHz |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Standard Package | 500 |
| Output | TTL |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 28-LCC (J-Lead) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | MC10H641FNR2GOSCT |
| 输出 | TTL |
| 电路数量 | 1 |
| 供应商器件封装 | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| 操作温度 | 0°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 4.75 V ~ 5.25 V |
| 类型 | Fanout Buffer (Distribution) |
| 频率 - 最大值 | 65MHz |
| 封装/外壳 | 28-LCC (J-Lead) |
| 比率 - 输入/输出 | 1:9 |
| 差分 - 输入/输出 | Yes/Yes |
| 输入 | PECL |
咨询QQ
热线电话